Odwodnienia liniowe

Porady techniczne

Tel: 503 730 930
E-mail: biuro@bielbet.pl
www.bielbet.pl
  • Odwodnienia liniowe zastosowane w MŁYN JACKA Hotel & Spa w Wadowicach
  • Odwodnienia zastosowane przy odwodnieniu stacji benzynowej w Inwałdzie
  • Odwodnienia liniowe w Parku Miniatur w Inwałdzie
  • Odwodnienie hotelu Stok w Wiśle
  • Odwodnienia liniowe w firmie DELIKOMAT w Bielsku-Białej

Odwodnienia liniowe parkingu dla samochodów osobowych

Jeśli posiadasz własną firmę lub prowadzisz inną działalność gospodarczą z pewnością masz do czynienia z klientami lub twoimi kontrahentami. Chcąc wzmocnić swój pozytywny wizerunek, teren wokół Twojej firmy powinien być jak najkorzystniej zagospodarowany. Jednym z elementów takiego planu z pewnością będzie parking. Aby jak najlepiej służył odwiedzającym twoja firmę gościom, powinien być nie tylko solidnie wykonany, ale również odpowiednio odwodniony.

Parkingi znajdujące się w okolicy różnego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji potrzebują innego systemu odwodniającego niż obszary przydomowe. Intensywny ruch pojazdów różnej wagi i wielkości wymaga zastosowania bardziej wytrzymałych odwodnień.

W takich miejscach doskonale sprawdzi się polecane przez nas korytko TC kl. C250. Typ ten jest dużo trwalszy i wytrzymalszy niż elementy stosowane w gospodarstwach domowych. Jego maksymalne obciążenie wynosi 25 ton, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach o zwiększonym ruchu samochodowym. Korytka odwadniające TC kl.C250 posiadają pokrywę żeliwną odpowiednią na tego typu obciążenia. Ponadto, każdy kanał tej klasy zaopatrzony jest we wzmocnienia wzdłuż pokrywy, zabezpieczające kratkę przed zniszczeniem spowodowanym ruchem kołowym.

Oferujemy Państwu odwodnienia wykonane z betonu, polimerobetonu oraz tworzywa sztucznego. Produkty te dostępne są w różnych wymiarach, co pozwala doskonale dopasować się do potrzeb kupującego. O wielkości potrzebnego odwodnienia decyduje bowiem zarówno rozmiar parkingu, jak i ilość wody którą będziemy odprowadzać oraz przewidywane obciążenie. Tylko prawidłowo dopasowane i zamontowane odwodnienie gwarantuje bezpieczeństwo poruszania się po parkingu i chroni budynek przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wodę. Specjaliści z naszej firmy z pewnością pomogą Państwu wybrać produkt najbardziej dostosowany do Państwa potrzeb.

Zdjęcia wykonano w Centrum Handlowym "Sarni Stok" w Bielsku-Białej.