Odwodnienia liniowe

Porady techniczne

Tel: 503 730 930
E-mail: biuro@bielbet.pl
www.bielbet.pl
  • Odwodnienia liniowe zastosowane w MŁYN JACKA Hotel & Spa w Wadowicach
  • Odwodnienia zastosowane przy odwodnieniu stacji benzynowej w Inwałdzie
  • Odwodnienia liniowe w Parku Miniatur w Inwałdzie
  • Odwodnienie hotelu Stok w Wiśle
  • Odwodnienia liniowe w firmie DELIKOMAT w Bielsku-Białej

Dlaczego warto zastosować odwodnienia liniowe?

Klimat, w którym żyjemy obecnie bardzo szybko się zmienia. Opady deszczu, które kiedyś były umiarkowane, dzisiaj potrafią sprawić bardzo duże problemy. Najwięcej kłopotu mają z nimi właściciele posesji, którzy nie zadbali o odpowiedni sposób odprowadzania wody.

KORYTO TL  z kratą pomostową zwykłąAby uniknąć szkód związanych z wodą opadową dobrze jest zastosować odpowiednie odwodnienia liniowe.
Celem takiego zabiegu jest gromadzenie wody deszczowej i odprowadzanie jej do kanalizacji. W przeciwnym razie woda może zalegać nam na działce i zniszczyć wykonany przez nas ogród.
Kałuże i błoto z pewnością nie wpływają korzystnie na nasz odpoczynek w ogrodzie.

Niebezpieczeństwem wynikającym z niekontrolowanego gromadzenia się wody opadowej jest także prawdopodobieństwo uszkodzenia ścian budynku mieszkalnego.
Taki obrót sprawy nie tylko niszczy naszą dotychczasową pracę, ale naraża nas dodatkowo na niepotrzebne koszty remontu.

Odwodnienia liniowe pozwalają kontrolować przepływ wody przez naszą działkę. Aby odpowiednio spełniły swoją funkcję należy dobrać je pod kątem przewidywanych obciążeń, ukształtowania naszego terenu oraz średniej wielkości opadów jaką odnotowuje się w tym rejonie. Oferowana przez nas szeroka oferta kanałów odwadniających oraz rusztów gwarantuje wybór produktu dostosowanego do każdych potrzeb. W swojej ofercie posiadamy: Dzięki naszym produktom możesz na zawsze zapomnieć o problemach z odpowiednim odwodnieniem!
Przyjdź i przekonaj się sam!